Dioptrické brýle

Řídíme se heslem „Brýle jsou otázka stylu a charakteru!“

Brýlové obroučky jsou jediným módnim doplnkem, který má vlyv na charakter osobnosti. Můžete nosit každý den, jiné boty, klobouk, šaty ale váš charakter zůstavá stále stejný. Změna u brýlové obroučky spůsobí změnu charakteru člověka, to je důvodem, proč si většina lidí vybíra stejné brýlové obruby.

Je velice důležité, aby vám brýle „seděly“ a byly přizpůsobeny vašemu stylu. Do brýlí si můžete zvolit různé druhy průzračných značkových skel Rodenstock, nebo  samozabarvovací v různých odstínech, které nabízí jenom firma Rodenstock. Nabízíme taky skla s modrým filtrem, které vás ochrání před škodlivým zářením. 

V naši nabídce najdete velké množství brýlových obrub, které pravidelně doplňujeme  podle požadavků současných módních trendů. 

 

Dámské a pánské brýlové obruby od vybraných značek

Pokud nechcete o tom jenom číst, přijďte se sami přesvědčit o naši nabídce a brýle vyzkoušet. Vybíráme je pro vás tak, abychom uspokojili, pokud možno, každého. 

 

Typy dioptrických skel

Našim dodavatelem dioptrických skel je firma Rodenstock.

Volíme kvalitu, tradici a bezpečnost. Jde o výsledek mnoha desítek let výzkumu a revolučních technologií. Skla Rodenstock zaručují nejvyšší úroveň zpracování, přesného broušení, vynikajících materiálů a inovativních povrchových vrstev, na něž se můžete spolehnout.

Sluneční dioptrické brýle

Sluneční brýlová skla Rodenstock zvyšují kontrast a chrání proti oslnění a UV záření.

Samozabarvovací  dioptrické brýlové čočky chrání vaše oči a nabízejí vysoce kontrastní obraz.  Jsou ideální  pro řidiče, sportovce, či při pobytu v přírodě. Je možné je realizovat  pro vaše individuální dioptrické hodnoty.

Módní jsou stylové zrcadlové povrchy v metalických barvách.

Newsletter

Chcete-li být informování  o novinkách a akcích v naší optice, přihlaste se k odběru newsletteru