Výsledek naší cesty k biometrické preciznosti.

Měření biometrických parametrů očí podle standardů Rodenstock je daleko před obecně uznávanými oborovými standardy. Přesně naměřené datové body integrujeme přímo do výroby brýlové čočky a jsou součástí následného konstrukčního procesu. Výsledkem je nejpřesnější brýlová čočka na světě – pro nejostřejší možné vidění ve všech úhlech
a v každém směru Vašeho pohledu.

PERFEKTNÍ VIDĚNÍ ZA VŠECH SVĚTELNÝCH PODMÍNEK

ColorMatic® 3: Samozabarvovací brýlové čočky se automaticky přizpůsobí všem světelným situacím, zabraňují oslnění a umožňují tak pohodlné vidění za všech okolností. V interiéru jsou téměř čiré a venku se zbarví v závislosti na intenzitě světla. Rychlé ztmavení a odbarvení spolu s filtrem modrého světla zajišťuje znatelný vizuální komfort.

Připravte se na digitální život s brýlemi Rodenstock

Brýlové čočky Ergo® nabízejí ostré vidění na všechny blízké vzdálenosti bez zbytečné únavy.
Pro pohodlné vidění při práci jsou individuálně přizpůsobené typickým pohybům očí a nejčastějším pracovním vzdálenostem. Nabízejí široké oblasti vidění přesně tam, kde je to důležité. Široké oblasti vidění podporují ergonomické držení hlavy a těla a zaručují tak pohodlné vidění bez únavy.


Extrémne hladké, naprosto Čisté: X-tra Clean

X-tra Clean povrchová úprava prémiových brýlových čoček Rodenstock (aplikovaná na přední i zadní plochu brýlových čoček). Díky extrémně hladkému povrchu na nich prakticky neulpívají žádné nečistoty. Pokud se brýle přesto zašpiní, velmi snadno se vyčistí. Dlouhotrvající křišťálově čisté vidění Rychlé a jednoduché čištění brýlových čoček bez šmouh a dalších zbytků nečistot Odpuzuje nečistoty, vodu a prach

Rodenstock prémiové povrchové úpravy

Díky prémiovým povrchovým úpravám Rodenstock mohou být vaše brýle ještě odolnější, mohou se snadněji čistit a poskytovat vašim očím lepší ochranu před potenciálně škodlivým světlem. Ať už se jedná o ochranu před nečistotami a prachem, nejnovější generaci UV ochrany nebo vyšší pohodlí díky redukci umělého světla z obrazovek počítačů a telefonů – stačí si u optika vyžádat povrchovou úpravu Solitaire® 2 od firmy Rodenstock.