Dioptrické brýle

Řídíme se heslem „Brýle jsou otázka stylu a charakteru!“

Dioptrické brýle jsou jediným módním doplňkem, který má vliv na charakter osobnosti. Každý den můžete nosit jiné boty, klobouk, šaty, ale váš charakter zůstává stále stejný. 

Změna brýlové obroučky způsobí změnu charakteru člověka. To je důvod, proč si většina lidí vybírá stejné dioptrické brýle.

Je velice důležité, aby vám brýle „seděly“ a byly přizpůsobeny vašemu stylu. Do brýlí si můžete zvolit různé druhy průzračných značkových skel Rodenstock, nebo  samozabarvovací v různých odstínech, které nabízí jenom firma Rodenstock. 

Nabízíme také skla s modrým filtrem, které vás ochrání před škodlivým zářením.  

 

Typy dioptrických skel

Našim dodavatelem dioptrických skel je firma Rodenstock.

Preferujeme kvalitu, tradici a bezpečnost. Jde o výsledek mnoha desítek let výzkumu a revolučních technologií. Skla Rodenstock zaručují nejvyšší úroveň zpracování, přesného broušení, perfektních materiálů a inovativních povrchových vrstev, na něž se můžete spolehnout.

Sluneční dioptrické brýle

Sluneční brýlová skla Rodenstock zvyšují kontrast a chrání proti oslnění a UV záření.

Samozabarvovací  dioptrické brýlové čočky chrání vaše oči a nabízejí vysoce kontrastní obraz.  Jsou ideální  pro řidiče, sportovce, či při pobytu v přírodě. Je možné je realizovat  pro vaše individuální dioptrické hodnoty.

Módní jsou stylové zrcadlové povrchy v metalických barvách.

Newsletter

Chcete-li být informování  o novinkách a akcích v naší optice, přihlaste se k odběru newsletteru